Sitemiz yapım aşamasındadır, sitemizde henüz satış yapılmamaktadır.

Hakkımızda


     Beyazliman, Otel Restaurant vb. işletmelere profesyonel ekipman ve toptan malzeme tedarik etmek, Nihai tüketicilere e-ticaret aracılığı ile ulaşarak toptan fiyatların avantajlarından yararlandırmak için kuruldu.
Beyaz Liman toptan ticaret üzerine bilgi birikimini, kurumsal tedarik tecrübesi  birleştirmektedir.
Sektörel profesyonel ekipman ve malzemeleri ile elektronikten yatağa, mutfak gereçlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden  ürünleri, çok sayıda ürün yerine sayıca daha az ama daha çok avantajlı ürünleri  bulma deneyimi sunuyoruz
Siz de Beyazlimanın avantajlı dünyasına katılabilir, dünyanın her yerinden en avantajlı ürünlerle alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.
Mutlu alışverişler dileriz.


Hizmet Taahhüdümüz:
    Tüm faaliyetlerimizde size en yüksek hizmet kalitesi sunmaya kendimizi adadık. Bu bizim hizmet taahhüdümüzdür.  En iyisini ancak sizin değerlendirmeleriniz ve katkılarınızla yapabiliriz, bu nedenle bizimle paylaşacağınız her türlü düşünceye değer veriyoruz.  
                 Metin ERDOĞAN - Yönetim Kurulu Başkanı
MİSYONUMUZ
Toptan ve perakende ürünlerimizle E-ticaret sektöründe müşterilerilerimize kaliteli  hizmet sunarak en uygun koşullarda ürünlere ulaşmak için gereken çözümleri üretmek, güvenli ve mutlu alışveriş imkanı yaratmak.